Sprawdzony pomysł na prezent dla 2-3 latka. Co wybrać?

Sprawdzony pomysł na prezent dla 2-3 latka. Co wybrać?

Dziecko w wieku 2 – 3 lat jest odkrywcą, zafascynowanym całym światem małym człowiekiem, który chce go poznawać na każdy możliwy sposób. Ma potrzebę bycia samodzielnym oraz niezależnym,  chce mieć więcej swobody, robić wiele rzeczy na swój własny sposób.  Ruch jest nieodłącznym elementem jego życia. Jest on również potrzebny do rozwijania nabytych wcześniej umiejętności. Maluch lubi nie tylko biegać czy skakać, ale również korzystać z różnego rodzaju pojazdów.  

To dobry moment na kupienie maluchowi hulajnogi. W naszym sklepie wybierzesz model odpowiedni dla wieku i wzrostu dziecka, który zapewni wspaniałą zabawę. Wybierając hulajnogę na prezent, można zapewnić kilkulatkowi aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzięki temu będzie on sprawniejszy, szybko opanuje koordynację ruchową i równowagę. Również sen zyska na jakości, a jak wiemy, ten jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju. Jednym słowem hulajnoga na prezent pozwoli dwu-, trzylatkowi na zdobycie nowych, cennych doświadczeń i umiejętności.  

Jaka hulajnoga dla dwulatka będzie idealna?

Wybierając hulajnogę dla malucha, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Ważne są przede wszystkim:

 • materiał, z jakiego wykonano pojazd,
 • bezpieczna konstrukcja, bez ostrych krawędzi,
 • waga hulajnogi,
 • regulowana kierownica,
 • wysokiej jakości koła.

Hulajnoga dla dwulatka powinna być przede wszystkim bezpieczna i lekka. Dwulatek musi swobodnie się nią poruszać, mieć jak największy komfort jazdy. Jeśli będzie dobrze dopasowana do wzrostu dziecka, zachęci go do aktywności fizycznej i ułatwi rozładowanie energii. Wśród oferowanych przez nas modeli warto zwrócić uwagę np. na hulajnogę Mini Micro 3w1 Deluxe. Może być używana już przez roczne dziecko, gdyż spełnia funkcję jeździka dzięki siodełku montowanemu na drążku kierownicy, idealnemu dla mniejszych dzieci. Oferujemy też wersję Mini Micro 3w1 Deluxe Plus  wyposażoną dodatkowo w teleskopowy drążek, z którego mogą korzystać rodzice, by dyskretnie kierować pojazdem,

Hulajnoga ta rośnie wraz z dzieckiem i może być użytkowana nawet do 6 roku życia. Po zdjęciu siedzonka staje się ona bowiem pojazdem do samodzielnego poruszania się. A więc - jeździk, hulajnoga dla malucha i hulajnoga dla starszego przedszkolaka, ta potrójna funkcja sprawia, że Mini Micro Deluxe  3w1 to jeden z lepiej trafionych prezentów, który posłuży dziecku przez parę dobrych lat.  

Idealna hulajnoga dla trzylatka

Trzeci rok życia dziecka to intensywny czas w jego życiu. Potrafi już utrzymać równowagę, uwielbia zabawy w ruchu, biega i skacze. Z pewnością pokocha również jazdę na hulajnodze!

Idealna hulajnoga dla trzylatka to pojazd, na którym czuje się bezpiecznie i stabilnie i który pomaga mu rozwijać motorykę, koordynację i zmysł równowagi.  Te kryteria doskonale spełnia trzykołowa hulajnoga Mini Micro, oryginalny pomysł Micro, hulajnoga która zrewolucjonizowała dziecięce zabawy.  Dostępna w wielu różnych wersjach Mini Micro Deluxe, Mini Micro Classic, z kołami LED, magicznymi rączkami czy w wersji Eco z podestem i hamulcem wykonanymi z materiałów pochodzących z recyklingu. Niezależnie od modelu, wszystkie mają te wspólne zalety:

 • sposób skręcania wymagający balansowania ciałem,
 • idealne dopasowanie do wieku i wzrostu dziecka,
 • regulowana wysokość kierownicy,
 • niezwykła lekkość,
 • bezpieczeństwo użytkowania,
 • możliwość użytkowania nawet do 6 roku życia.

Dzięki tej hulajnodze trzylatek może rozwijać swoje zdolności motoryczne, doskonalić koordynację ruchową, a co najważniejsze, świetnie się bawić. Model ze świecącymi kołami LED, spodoba się każdemu, a  model Mini Micro Deluxe Magic LED to sposób na wywołanie dziecięcego zadziwienia i  zachwytu. Z kolei podarowując Mini Micro Deluxe Eco zwracamy uwagę na to, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla naszej planety. Mini Micro to po prostu pomysł na najlepszy prezent urodzinowy, świąteczny czy na zajączka dla trzylatka. 

Dlaczego warto kupić hulajnogę na prezent?

Wszystkie dzieci kochają ruch, to wynika z ich natury. Z tego powodu wszelkie pojazdy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Hulajnogi, z uwagi na swoją budowę, wymagają od kilkulatków dbania o utrzymanie równowagi. Modele przeznaczone dla najmłodszych zapewniają im stabilność poprzez zainstalowanie trzech kółek. Ważnym elementem, zwiększającym bezpieczeństwo użytkowników, jest szeroki i pokryty antypoślizgową powłoką podest, na którym dziecko stawia stopy.

Hulajnoga dla dwu- i trzylatka to model rosnący wraz z maluchem. Regulowana wysokość kierownicy i łatwo zdejmowane elementy  pozwalają korzystać z pojazdu nawet przez kilka lat. Taki prezent będzie cieszyć przez długi czas.

Dzięki lekkiej konstrukcji i możliwości wyjęcia rączki lub złożenia hulajnogi (model Mini Micro Deluxe składana) można ją zabrać na wakacje oraz weekend w rodzinnym gronie. Z łatwością zmieści się  w bagażniku nawet niedużego samochodu, nie zajmuje bowiem wiele miejsca. Jest lżejsza od roweru, co ma szczególne znaczenia dla małego użytkownika, bo chroni jego stawy i kręgosłup, jak i jego opiekunów - jeśli dziecko się zmęczy, można ją bez trudu nosić. 

Połączenie jeździka z hulajnogą? Odkryj Mini2Grow Deluxe Magic LED, wyjątkowy pojazd dla najmłodszych!
16 maja 2023

Połączenie jeździka z hulajnogą? Odkryj Mini2Grow Deluxe Magic LED, wyjątkowy pojazd dla najmłodszych!

Twoje młodsze dziecko zazdrośnie patrzy na hulajnogę starszego brata lub siostry, jest jednak za małe, by jeździć na własnej? A może nie chce siedzieć już w spacerówce i szukasz odpowiedniego jeździka na spacery? Jeśli na choć jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi: tak!, poznaj Mini2Grow Deluxe Magic LED – połączenie jeździka i hulajnogi idealne dla Twojego malucha!

Kickboard Monster. Czym się wyróżnia ta unikalna hulajnoga?
16 maja 2023

Kickboard Monster. Czym się wyróżnia ta unikalna hulajnoga?

Hulajnogi już dawno przestały się kojarzyć z pojazdem przeznaczonym wyłącznie dla dzieci. Widok dorosłej osoby poruszającej się na takim sprzęcie nikogo nie dziwi. Jeśli i Ty rozważasz zakup hulajnogi dla siebie, poznaj model Kickboard Monster – naszą autorską hulajnogę trójkołową przeznaczoną dla dorosłych i nastolatków.

Jaką hulajnogę wybrać dla dziecka 10+?
16 maja 2023

Jaką hulajnogę wybrać dla dziecka 10+?

Kto raz poczuje radość z hulania, niechętnie schodzi z tego pojazdu. Twój 10-latek wciąż chętnie jeździ na hulajnodze? A może szukasz hulajnogi dla nastolatka? Sprawdź, jaka hulajnoga będzie dla najlepsza dla dziesięciolatka i młodszego nastolatka?