Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 12:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia.

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?

Hulajnoga to wymarzony środek transportu do jazdy po mieście dla każdego. Uwielbiana przez dzieci jako najprostsza i najłatwiejsza w użyciu zabawka ruchowa i świetny sposób np. na dojazdy do szkoły. Dorośli korzystając z hulajnogi zapewniają sobie codzienną dawkę ruchu i aktywności fizycznej. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wygodę w używaniu hulajnoga to idealny wybór, nawet gdy nasze mieszkanie nie należy do największych. Sprawdź, jakie modele hulajnóg sprawdzą się najlepiej w mieszkaniu, gdzie każdy metr kwadratowy jest dokładnie zaplanowany?

Hulajnoga w mieszkaniu? Dobrze się składa!

Hulajnoga jest najfajniejsza, gdy można ją po prostu zabrać ze sobą wychodząc z domu, powinna więc mieć swoje miejsce blisko drzwi. Może tam sobie stać oparta na nóżce, jeśli macie odpowiednio dużo miejsca albo czekać złożona, jeśli tej przestrzeni brakuje. Rozkładanie hulajnogi Micro to kwesta naciśnięcia jednego lub dwóch przycisków, 10 sekund i gotowe! Na tym właśnie prostym i działającym bez zarzutu mechanizmie składania opiera się sukces dwukołowych hulajnóg Micro, które od 25 lat są najlepiej sprzedającą się marką hulajnóg premium na świecie. A co począć, gdy chcemy dziecku zafundować hulajnogę trójkołową a niewiele mamy miejsca na jej przechowywanie? Szwajcarscy projektanci podjęli to wyzwanie i w Micro już oferujemy nasze najlepsze modele hulajnóg balansowych Mini i Maxi Micro w wersji składanej. To jedyne znane nam hulajnogi trójkołowe składane. W Mini Micro składanej nie trzeba nic naciskać, wystarczy pociągnąć do góry tzw. kołnierz na drążku kierownicy, by zamienić ją w wygodny uchwyt do noszenia. Możliwość składania przydaje się zresztą nie tylko do przechowywania ale i na spacerach, gdy dziecko zmęczy się i nie chcę dalej jechać na hulajnodze. A dzieci dojeżdżające do szkoły na Maxi Micro składanej docenią, że wystarczy jedno pociągnięcie do góry, żeby hulajnogę złożyć i schować do szkolnej szafki lub pod ławkę w szatni

Hulajnoga dla malucha – postaw na wielofunkcyjne modele

Sprytnym sposobem na oszczędność miejsca przy przechowywaniu hulajnogi jest wybieranie wielofunkcyjnych modeli 3 w1, 4 w 1. Nie musisz mieć osobno jeździka, chodzika, hulajnogi i rowerka, które musisz, gdzie postawić w mieszkaniu, wystarczy jeden model np. Micro Mini2grow Deluxe.

Micro Mini2grow Deluxe ma wygodne siedzisko, dzięki czemu może być używana jako ergonomiczny jeździk już przez roczne dziecko. Elastyczne koła ze sztucznego kauczuku (poliuretan), ciche i niebrudzące, pozwalają, by zabawką jeździć po domu tak samo jak na dworze. Mieszkając bloku czy w apartamentowcu musimy dobrze żyć z sąsiadami, więc nasze dziecko nie powinno hałasować im nad głową i tę robotę robią ciche koła. . Wychodząc na spacer możemy w Mini2grow Deluxe zainstalować dodatkowy drążek do pchania, który pozwala rodzicom lub opiekunom mieć większa kontrolę nad poczynaniami dziecka, gdy jeszcze nie jest w pełni samodzielne lub pomagać mu, gdy jest zmęczone.

Zarówno drążek, jak i siedzisko można łatwo zdemontować – wówczas Micro Mini2grow zamienia się w klasyczną hulajnogę na trzech kółkach, która dzięki regulacji wysokości kierownicy z powodzeniem może posłużyć Twojemu dziecku nawet do 6. urodzin. Zanim zdecydujemy co z nimi zrobić, zdemontowane siedzisko i drążek zajmą zdecydowanie mniej miejsca niż oddzielny jeździk lub inny pojazd tego typu.

Zwróć uwagę na… wagę!

Nie tylko rozmiar ma znaczenie, również waga, zwłaszcza gdy mieszkasz na którymś piętrze a windy brak. To ile waży hulajnoga jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu dla starszych dzieci, którym można powierzyć całkowitą opiekę nad nią. O ile hulajnogę 3-latka będzie odstawiał na miejsce rodzic, to już 6-latek powinien móc bez trudu wnieść ją na piętro. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie zbyt ciężka. Hulajnoga Micro Sprite waży niespełna 3 kg, dzięki czemu Twoje dziecko może ją przenosić z łatwością.

Modele dla dorosłych również nie muszą być ciężkie. Co powiesz na hulajnogę Micro Classic o wadze 4,7 kg? Taki sprzęt nie będzie stanowił nadmiernego obciążenia, nawet jeśli w drugiej ręce będziesz mieć torbę z zakupami lub hulajnogę swojej pociechy. Do konstrukcji hulajnóg Micro wykorzystuje się lekkie aluminium, co umożliwia zachowanie niewielkiej wagi przy odpowiedniej wytrzymałości.

Zawsze wybieraj najwyższą jakość

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w centrum miasta, w nowej dzielnicy czy w wymarzonym domu pod miastem uniwersalna porada dla wszystkich użytkowników hulajnóg jest jedna. Hulajnoga, którą wybierasz dla siebie lub swojego dziecka, powinna odznaczać się wysoką jakością. Tylko taki sprzęt zapewni Tobie i Twojej rodzinie nie tylko frajdę z hulania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i posłuży przez długi czas.

Hulajnogi Micro są projektowane przez doświadczonych szwajcarskich inżynierów, dzięki czemu jeździ się na nich wygodnie, a ponadto wyróżniają się solidną, ergonomiczną konstrukcją. Ponadto hulajnogi Micro wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że sprzęt posłuży przez lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu. A nawet jeśli coś się zużyje, w naszym sklepie dostępne są części zamienne, dzięki czemu możesz wymienić jedynie uszkodzony element, np. śrubę, kółka czy podest, bez konieczności kupowania nowej hulajnogi. Zyskujesz w ten sposób nie tylko oszczędności w domowym budżecie, ale również dbasz o środowisko, nie generując dodatkowych odpadów.

Hulajnoga to doskonały pojazd dla mieszkańców bloków, apartamentowców i śródmiejskich kamienic – zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu nie ma problemów w jej przechowywaniu, jest lekka, łatwo jest więc ją wnieść na piętro. Jeśli szukasz modelu dla małego dziecka, wybierz hulajnogę 3w1, łączącą funkcję jeździka, dzięki czemu nie trzeba będzie szukać miejsca na kolejny pojazd. Ponadto zawsze warto wybierać sprzęt wysokiej jakości z solidnych materiałów – bez względu na to, gdzie i jak mieszkasz.

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?
26 lutego 2024

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?

Hulajnoga czy rower? Każdy kto próbował tych środków transportu nie ma wątpliwości. Oba zapewniają przyjemny i przyjazny dla środowiska sposób na mobilności. A który jest bardziej efektywny? W tym artykule bierzemy pod lupę zalety i przewagi hulajnogi nad rowerem w takich aspektach jak komfort i wygoda, bezpieczeństwo i praktyczność.

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.
14 lutego 2024

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.

Światowe prognozy przewidują, że do roku 2050 liczba ludności na świecie wzrośnie do 9,8 miliarda. Z tego 68 proc, czyli 6,7 miliarda żyć będzie w miastach. Staną się one za ciasne dla prywatnych samochodów, a na znaczeniu zyskiwać będzie mikro mobilność – wszelkie pomysły na bardziej sprawne i ekologiczne poruszanie się po mieście.

Jak wybrać najlepszą hulajnogę dla dziecka, dla siebie i dla rodziny? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?
14 lutego 2024

Jak wybrać najlepszą hulajnogę dla dziecka, dla siebie i dla rodziny? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Hulać każdy może! Ani lepiej, ani gorzej, bo hulajnoga to najprostszy pojazd i mogą go używać wszyscy w rodzinie. Bardzo wielu rodziców towarzyszy swoim dzieciom podczas przejażdżek na swoich własnych hulajnogach. Spróbuj i Ty.