Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 11:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia (prócz świąt).

hulajnoga trójkołowa dla dorosłych

Jazda na hulajnodze trzykołowej czyli kickboardzie to niesamowite uczucie serfowania po chodniku. Wymienna rączka, by w zależności od nastroju zmieniać sposób jazdy .
2 produkty
 1. Hulajnoga kickboard Monster MICRO KICKBOARD MONSTER
  • Deska surfingowa na stałym lądzie.
  • Resorujący podest i szerokie koła pochłaniają nierówności na drodze
  • Model 2w1 z teleskopową rączką lub kierownicą w kształcie litery T
  Kolor
  As low as 1299,00 zł
   • Dla nastolatków i młodych (nie tylko wiekiem) dorosłych
   • Lekka i wytrzymała (do 100 kg wagi użytkownika) aluminiowa konstrukcja
   • Krótki podest dla większej zwinności
   • Wymienna rączka - teleskopowy joystick lub tradycyjna w kształcie litery T 
   • Super proste składanie bez przycisków
   Kolor
   As low as 899,00zł

   Micro Kickboard w wersji Compact i Monster

   Micro Kickboard w wersji Compact i Monster to modele trójkołowe zaprojektowane z myślą o nastolatkach i dorosłych. Technika jazdy na kickboardzie jest inna niż na hulajnodze dwukołowej, zamiast sterowania kierownicą należy balansować ciałem. Jazda na kickboardzie daje niesamowite uczucie serfowania po chodniku. Można go używać nie tyko do zabawy w czasie wolnym, ale też robić niespieszne relaksujące miejskie wycieczki. A to dzięki temu, że kickboard ma wymienną końcówkę kierownicy – teleskopowy joystick, którym steruje się jedną ręką, łatwo zamienimy w tradycyjną kierownicę w kształcie litery T. Stabilność trzech kółek polecamy zwłaszcza tym, którzy przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa.

   Hulajnogi Micro Kickboard Compact dla wymagających

   Model Kickboard Compact to trójkołowa hulajnoga, która jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Mogą na niej też jeździć dzieci już od 9 roku życia. Wykonana w 100 proc. z aluminium, ma krótki podest, co sprawia, że jest zgrabna i łatwa do manewrowania. Szczególnie polecamy ją początkującym. Jak inne modele kickboardów, Compact ma wymienną kierownicę - innowacyjną rączkę teleskopową tzw. joystick oraz tradycyjny T-bar, dzięki czemu każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. Hulajnogę łatwo się prowadzi, składa i przenosi. Kółka mają jedynie 120 mm średnicy, ale z racji tego, że to sprzęt trzykołowy, rozmiar kół nie ma większego wpływu na komfort jazdy.

   Micro Kickboard Monster – duży może więcej

   Model Micro Kickboard Monster to trzykołowa hulajnoga zaprojektowana z myślą o dorosłych. Duży elastyczny podest o długości 44 cm oraz trzy koła zapewniają niezbędną stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wyjątkową cechą tej hulajnogi jest sposób jazdy polegający na balansowaniu ciałem, co daje niepowtarzalne uczucie serfowania po chodniku. Jest to model 2w1, ponieważ produkt ma teleskopową kierownicę typu joystick oraz dołączoną rączkę, dzięki której można zmienić kierownicę w klasyczny T-bar. Wysokość kierownicy jest regulowana i można ją dostosować do wzrostu użytkownika. Kickboard Monster wyróżniają jeszcze szerokie koła – dzięki nim nawet wysokie i ciężkie osoby jeżdżą bezproblemowo, bo ciężar rozkłada się nie tylko na podest, ale również na koła. Wykonane one są z poliuretanu (sztucznego kauczuku) i mają twardość 89 stopni A skali Shore’a – to gwarancja elastyczności i odporności na nierówności na drodze.

   Komfort i stabilność na trzech kołach

   Zapewniająca niepowtarzalne uczucie surfowania po chodniku, hulajnoga trójkołowa dla dorosłych staje się coraz popularniejsza wśród nowoczesnej młodzieży i dorosłych. To nie tylko nowa forma transportu, ale także zabawa i rekreacja oferująca wyjątkowe korzyści dla zrównoważonego i aktywnego stylu życia. Wśród tych korzyści, osoby korzystające z hulajnóg trójkołowych dla dorosłych najczęściej chwalą sobie komfort jazdy i stabilność, które przekładają się na bezpieczeństwo i przyjemność.

   Niezależnie od niewielkiego doświadczenia, jazda na hulajnodze trójkołowej dla dorosłych jest bardzo prosta i intuicyjna. Dzięki trzem kołom hulajnogi te oferują większą stabilność podczas jazdy i są mniej podatne na przewrócenie, co jest szczególnie istotne dla osób początkujących. Mają one także teleskopową kierownicę, którą można łatwo zamienić na kierownicę w kształcie litery T — to dodaje jeszcze więcej cech wpływających na bezpieczeństwo. Wysoki poziom komfortu użytkowania to zaleta, o której nie można zapomnieć. Jeśli rozważasz propozycje hulajnóg trójkołowych dla dorosłych, to dla swojej wygody zwróć uwagę na podest - powinien być dostosowany do średniej wielkości dorosłych stóp, a wysokość kierownicy — do wzrostu dorosłego. W efekcie prawie każdy może bez problemu korzystać z hulajnogi trójkołowej, czerpiąc radość z jazdy, dbając o swoje zdrowie i ciesząc się większą mobilnością.

   Wybór idealnej hulajnogi trzykołowej

   Wybór trójkołowej hulajnogi dla dorosłych to wyjście poza utarte schematy. My proponujemy wybór modeli spełniających różne potrzeby i preferencje. Poszukujesz świetnej stabilności i komfortu? Hulajnoga trójkołowa dla dorosłych to idealne rozwiązanie. Dzięki trzem kołom zapewnia doskonałą stabilność i łatwość manewrowania, niezależnie od nawierzchni. Wybierając, zwróć szczególną uwagę na jakość wykonania i materiały użyte do produkcji. Ułatwi to wybór hulajnogi, która posłuży Ci przez długie lata.