Nowa dostawa juz tu jest! 

hulajnoga trójkołowa dla dorosłych

Jazda na hulajnodze trzykołowej czyli kickboardzie to niesamowite uczucie serfowania po chodniku. Wymienna rączka, by w zależności od nastroju zmieniać sposób jazdy .
1 produkt
  • Dla nastolatków i młodych (nie tylko wiekiem) dorosłych
  • Lekka i wytrzymała (do 100 kg wagi użytkownika) aluminiowa konstrukcja
  • Krótki podest dla większej zwinności
  • Wymienna rączka - teleskopowy joystick lub tradycyjna w kształcie litery T 
  • Super proste składanie bez przycisków
  Kolor
  As low as 899,00zł

  Micro Kickboard w wersji Compact i Monster

  Micro Kickboard w wersji Compact i Monster to modele trójkołowe zaprojektowane z myślą o nastolatkach i dorosłych. Technika jazdy na kickboardzie jest inna niż na hulajnodze dwukołowej, zamiast sterowania kierownicą należy balansować ciałem. Jazda na kickboardzie daje niesamowite uczucie serfowania po chodniku. Można go używać nie tyko do zabawy w czasie wolnym, ale też robić niespieszne relaksujące miejskie wycieczki. A to dzięki temu, że kickboard ma wymienną końcówkę kierownicy – teleskopowy joystick, którym steruje się jedną ręką, łatwo zamienimy w tradycyjną kierownicę w kształcie litery T. Stabilność trzech kółek polecamy zwłaszcza tym, którzy przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa.

  Hulajnogi Micro Kickboard Compact dla wymagających

  Model Kickboard Compact to trójkołowa hulajnoga, która jest przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Mogą na niej też jeździć dzieci już od 9 roku życia. Wykonana w 100 proc. z aluminium, ma krótki podest, co sprawia, że jest zgrabna i łatwa do manewrowania. Szczególnie polecamy ją początkującym. Jak inne modele kickboardów, Compact ma wymienną kierownicę - innowacyjną rączkę teleskopową tzw. joystick oraz tradycyjny T-bar, dzięki czemu każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. Hulajnogę łatwo się prowadzi, składa i przenosi. Kółka mają jedynie 120 mm średnicy, ale z racji tego, że to sprzęt trzykołowy, rozmiar kół nie ma większego wpływu na komfort jazdy.

  Micro Kickboard Monster – duży może więcej

  Model Micro Kickboard Monster to trzykołowa hulajnoga zaprojektowana z myślą o dorosłych. Duży elastyczny podest o długości 44 cm oraz trzy koła zapewniają niezbędną stabilność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wyjątkową cechą tej hulajnogi jest sposób jazdy polegający na balansowaniu ciałem, co daje niepowtarzalne uczucie serfowania po chodniku. Jest to model 2w1, ponieważ produkt ma teleskopową kierownicę typu joystick oraz dołączoną rączkę, dzięki której można zmienić kierownicę w klasyczny T-bar. Wysokość kierownicy jest regulowana i można ją dostosować do wzrostu użytkownika. Kickboard Monster wyróżniają jeszcze szerokie koła – dzięki nim nawet wysokie i ciężkie osoby jeżdżą bezproblemowo, bo ciężar rozkłada się nie tylko na podest, ale również na koła. Wykonane one są z poliuretanu (sztucznego kauczuku) i mają twardość 89 stopni A skali Shore’a – to gwarancja elastyczności i odporności na nierówności na drodze.