Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 11:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia (prócz świąt).

hulajnogi mini2go

Nie tylko jeździk i hulajnoga w jednym. Przewiezie też zabawki, które pomagają dzieciom w poznawaniu świata.
1 produkt
 1. Mini2go Deluxe Plus Wielozadaniowa hulajnoga i jeżdzik w jednym z praktyczną szufladką i drążkiem do pchania
  • Dla dzieci w wieku od 18 miesięcy nawet do 6 lat.
  • Z szufladą do przechowywania ukrytą pod siedzeniem
  • Teleskopowy drążek do pchania z regulacją długości
  • Regulowana wysokość kierownicy dostosowuje się do wzrostu dziecka
  Kolor
  As low as 619,00zł

  Hulajnogi Micro Mini2Go Deluxe Plus – o wiele więcej niż jeździk i hulajnoga w jednym

  Zabawki pomagają dzieciom w poznawaniu świata. Zabawki ruchowe pozwalają eksplorować coraz dalsze jego zakątki, wspomagając rozwój motoryczny i wzmacniając poczucie sprawczości i własnej wartości. Do tego to wielka pomoc i ulga dla rodziców, bo jeździki, rowerki czy hulajnogi ułatwiają poruszanie się z maluchem podczas spacerów, zakupów lub w podróży. W tym gronie wyróżnia się Micro Mini2Go, która jest i jeździkiem, i hulajnogą, i jeszcze czymś więcej.

  Sprawdzone i wygodne hulajnogi Micro Mini2Go

  Micro Mini2Go Deluxe Plus przeznaczone jest dla dzieci, które już pewnie chodzą i siedzą. Ważne, by mogły nóżkami objąć całą szerokość pojazdu i by były wtedy w stanie postawić całe stopy na ziemi. Maluchy jeżdżą bowiem na Micro Mini2Go, odpychając się nogami, jak na rowerku biegowym. Gdy dorastają siedzisko można zdemontować i z jeździka robi się ulubiona hulajnoga wszystkich dzieci – Mini Micro. Unikalną cechą Mini2Go jest wkomponowana w konstrukcję wyjmowana szuflada, w której dziecko może przewozić swoje ulubione zabawki i wszystko, czego zapragnie. Oraz specjalny ukłon w stronę rodziców – teleskopowy drążek, który pomaga sterować pojazdem, gdy jest taka potrzeba.

  Jeździk Micro Mini2Go to zabawa dla dzieci, komfort dla dorosłych

  Micro Mini2Go Deluxe Plus to jeździk wyposażony w szufladę na zabawki oraz teleskopowy drążek do kierowania pojazdem przez rodzica przeznaczony dla dzieci do 18 miesiąca życia. Szufladę można łatwo wyciągnąć, by wyjąć z niej wszystkie skarby, drążek też łatwo się demontuje. Wystarczy również zdjąć siedzisko, aby powstała hulajnoga Mini Micro, która posłuży dziecku do 5-6 roku życia. Wysoka jakość, funkcjonalność i wytrzymałość – tym wyróżnia się ten zaprojektowany w Szwajcarii pojazd. Jedna z niewielu zabawek, z której dziecko będzie mogło korzystać od żłobka do zerówki. Na hulajnogimircro.pl znajdą Państwo wiele praktycznych propozycji nie tylko dla dzieci. Po zakupie otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję na nasze produkty, dostępność części zamiennych oraz serwis.