Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 12:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia.
Wyczynowe

hulajnoga wyczynowa

 • Hulajnogi, które zachęcają dzieci do wyjścia z domu
 • Do wykonywania trików, ale też na dojazdy do szkoły i na zajęcia. 
 • Konstrukcja oraz materiały, z jakich zrobiono hulajnogę zapewniają komfort i najwyższe bezpieczeństwo.
2 produkty
  • Dla młodych riderów poniżej 140 cm wzrostu
  • Poziom zaawansowania : dla początkujących i średniozaawansowanych
  • Mniejsze wymiary ułatwiają wykonywanie akrobacji
  Kolor
  As low as 749,00zł
   • Dla dzieci poniżej 140 cm wzrostu
   • Poziom zaawansowania: początkujący
   • Wzmocniona kierownica, wytrzymały podest i hamulec
   Kolor
   As low as 499,00zł

   Hulajnogi wyczynowe – poczuj niesamowitą adrenalinę

   Twoja dziecko zawsze z błyskiem w oku spogląda w stronę skateparku i szalejących tam freestylowców? Lubi dreszczyk emocji oraz adrenaliny? Jeździ na zwykłej hulajnodze, ale cały próbuje wykonywać przeróżne triki? Spełnisz jego marzenia i zapewnisz ekstremalne wrażenia, gdy zamienisz zwykłą hulajnogę na hulajnogę wyczynową! Konstrukcja oraz materiały, z której wykonana została hulajnoga wyczynowa są tak dobrane aby zapewnić pełen komfort i najwyższe bezpieczeństwo – krótko mówiąc hulajnoga wyczynowa jest stworzona do wykonywania trików i zapewnienia świetnej zabawy! Ewolucje na hulajnodze wyczynowej są podobne do trików wykonywanych na deskorolce, BMXie czy snowboardzie, jeżeli więc Twoje dziecko chce dołączyć do miłośników tych sportów z hulajnogą wyczynową drzwi do skate parków staną przed nim otworem.

   Micro TRIXX – od amatora do zawodowca

   W ofercie naszego sklepu znajduje się hulajnoga wyczynowa Micro TRIXX przeznaczona dla dzieci w wieku 8-12 lat. Profesjonalny model, który został zaprojektowany tak, aby najwyższą wagę przywiązać do ergonomii, wymagań wytrzymałościowych oraz bezpieczeństwa. Hulajnoga wyczynowa wykonana została z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekka, szybka oraz łatwa do manewrowania. Krótki, szeroki podest oraz stabilna kierownica dzięki odpowiednim wymiarom – są znacznie krótsze niż w klasycznych hulajnogach, umożliwiają wykonywanie najbardziej profesjonalnych i wymagających akrobacji! Solidne hamulce, łożyska ABEC 7 oraz wytrzymałe koła – to wszystko sprawia, że hulajnoga wyczynowa Micro Trixx jest bezpieczna w użytkowaniu, a także wytrzymała i zapewnia zabawę na długi czas! Tego modelu mogą używać zarówno osoby, które dopiero próbują swoich sił we freestyle’u, jak i te bardziej zaawansowane. Hulajnoga wyczynowa Micro TRIXX jest dostępna w różnych kolorach, zaspokaja więc nawet najbardziej wybrednych.

   Super triki i niesamowita zabawa na hulajnodze wyczynowej!

   Trening czyni mistrza, a z dostępną w naszym sklepie hulajnogą wyczynową jazda i nauka coraz bardziej zaawansowanych trików z pewnością będzie przyjemnością. Aby jednak zabawa była w pełni bezpieczna konieczne jest wyposażenie użytkownika w kask oraz ochraniacze. W ofercie Micro znajdują się te akcesoria w specjalnych freestyle’owych wzorach i kolorach. Dobierz odpowiednie wyposażenie dla siebie i zmniejsz ryzyko otarć i kontuzji. Kup już dziś – przygoda z hulajnogą wyczynową wzywa!