Nowa dostawa juz tu jest! 

Ranking hulajnóg dla dzieci do 1200 zł

Ranking hulajnóg dla dzieci do 1200 zł

Wszystkie hulajnogi Micro zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić dzieciom maksymalną radość z hulania oraz bezpieczeństwo. Jaką więc hulajnogę dla dziecka wybrać? Czym się kierować? Wszystkie modele są piękne i kolorowe, a różnią się szczegółami: możliwość składania, wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość, regulacja kierownicy itp. Dlatego przedstawiamy ranking hulajnóg do 1200 zł. Poznaj top 5 modeli marki Micro.

5. Hulajnoga Micro Sprite

Ta dwukołowa hulajnoga to klasyczny model doskonały w swej prostocie. Super trwała, praktycznie się nie psuje. Bardzo lekka (waży jedynie 2,7 kg), składa się za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu nie zajmuje wiele miejsca w przechowywaniu, nawet mniejsze dziecko może ją nosić, jeśli zajdzie taka potrzeba i może zabrać ją np. do domu kolegi, bez obaw o pozostawienie ulubionej hulajnogi bez opieki na chodniku przed blokiem.

Dzięki wygodnej kierownicy hulajnogą Micro Sprite steruje się jak rowerem. Regulowana rączka pozwala dostosować wysokość kierownicy do wzrostu dziecka, dzięki czemu hulajnoga będzie rosła razem z nim – to inwestycja na lata.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat (o wzroście od 110 do 152 cm). Odpowiednia zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na hulajnodze, jak i dla bardziej doświadczonych użytkowników. Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że swoją ulubiona hulajnogę znajdą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

4. Hulajnoga Mini Micro Deluxe

Hulajnoga Mini Micro Deluxe na trzech kołach to doskonały sprzęt dla najmłodszych. Dwa koła z przodu i nisko zawieszony podest pomagają utrzymać równowagę. Maluch ćwiczy balansowanie ciałem, a Ty nie obawiasz się, że się za chwilę przewróci! Dziecko skręca poprzez balansowanie ciałem, dzięki czemu ćwiczy zmysł równowagi, rozwija zarówno górne, jak i dolne partie mięśni. Przede wszystkim jednak hulajnoga waży niespełna 2 kg, nie obciąża więc stawów i kręgosłupa malucha. To w pełni bezpieczny sprzęt, który będzie wspierał rozwój Twojej pociechy i zaszczepi w dziecku miłość do aktywności fizycznej od najmłodszych lat.

Dla kogo? Idealna hulajnoga dla dzieci od 2. roku życia oraz w wieku przedszkolnym.

3. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe składana LED

Trójkołowa hulajnoga Maxi Micro Deluxe ma trzy cechy, które wyróżniają ją na tle innych produktów tego typu przeznaczonych dla dzieci. Po pierwsze dwa koła z przodu pomagają zachować równowagę początkującym użytkownikom (i spokój ducha ich rodzicom). Ponadto jazda na trójkołowej hulajnodze daje efekt „surfowania” po chodniku, a więc gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy. Po drugie model ten łatwo się rozkłada i składa, dzięki czemu hulajnoga łatwo zmieści się w bagażniku czy w szkolnej szafce. Po trzecie – koła wyposażone w diody LED świecą podczas jazdy, zachęcając dziecko do korzystania z hulajnogi i wzbudzając podziw rówieśników! Co więcej, zapewniają dobrą widoczność dziecka na chodniku nawet w pochmurny dzień lub jesiennym popołudniem.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które lubią błyszczeć w gronie rówieśników za sprawą designerskich sprzętów ze świecącymi elementami.

2. Hulajnoga Micro Sprite LED

Świecące podczas jazdy koła z diodami LED, zwrotna kierownica, możliwość wygodnego odstawienia za pomocą stopki, łatwość w składaniu, estetyczne wzornictwo – czego jeszcze można chcieć od hulajnogi dla dzieci? Hulajnoga Micro Sprite LED łączy te wszystkie zalety, co czyni ją jedną z najchętniej wybieranych hulajnóg z naszej oferty.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które mają na tyle rozwinięty zmysł równowagi, że bez problemu poradzą sobie z jazdą na hulajnodze o dwóch kołach.

1. Hulajnoga Maxi Micro Deluxe LED

Szukasz bezpiecznej hulajnogi, która zachęci Twoje dziecko do aktywności na świeżym powietrzu? Wypróbuj model Maxi Micro Deluxe LED. Hulajnoga wyposażona jest w kółka z diodami LED, które świecą podczas jazdy bez potrzeby ładowania czy wymieniania baterii. Dzieci uwielbiają świecące gadżety, gwarantujemy więc, że Twoja pociecha będzie chętnie sięgać po swoją hulajnogę. Ponadto diody LED sprawiają, że dziecko jest dobrze widoczne, nawet w mglisty lub deszczowy dzień. Na bezpieczeństwo pozytywnie wpływa również tylny hamulec, który reaguje nawet na delikatne dotknięcie oraz wygodny podest z silikonowymi kształtkami, zabezpieczającymi stopy przed ślizganiem się.

Hulajnoga Maxi Micro została doceniona nie tylko przez zadowolonych użytkowników i ich rodziców, ale również przez specjalistów od wzornictwa: doceniono ją nagrodą za design Red Dot Award oraz platynowymi i złotymi odznakami dla najlepszej zabawki w USA i Wielkiej Brytanii.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat (regulowana kierownica umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu dziecka), które kochają świecący sprzęt.

Tak naprawdę w ofercie Micro nie ma gorszych i lepszych hulajnóg. Każdy model zaprojektowany jest z największą dbałością o każdy szczegół, a wybór odpowiedniego sprzętu zależy głównie od potrzeb i preferencji użytkownika.

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?
26 lutego 2024

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?

Hulajnoga to wymarzony środek transportu do jazdy po mieście dla każdego. Uwielbiana przez dzieci jako najprostsza i najłatwiejsza w użyciu zabawka ruchowa i świetny sposób np. na dojazdy do szkoły. Dorośli korzystając z hulajnogi zapewniają sobie codzienną dawkę ruchu i aktywności fizycznej.

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?
26 lutego 2024

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?

Hulajnoga czy rower? Każdy kto próbował tych środków transportu nie ma wątpliwości. Oba zapewniają przyjemny i przyjazny dla środowiska sposób na mobilności. A który jest bardziej efektywny? W tym artykule bierzemy pod lupę zalety i przewagi hulajnogi nad rowerem w takich aspektach jak komfort i wygoda, bezpieczeństwo i praktyczność.

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.
14 lutego 2024

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.

Światowe prognozy przewidują, że do roku 2050 liczba ludności na świecie wzrośnie do 9,8 miliarda. Z tego 68 proc, czyli 6,7 miliarda żyć będzie w miastach. Staną się one za ciasne dla prywatnych samochodów, a na znaczeniu zyskiwać będzie mikro mobilność – wszelkie pomysły na bardziej sprawne i ekologiczne poruszanie się po mieście.