Jeździki Mini Micro Baby 3w1 - poznaj zalety!

Jeździki Mini Micro Baby 3w1 - poznaj zalety!

Twoje dziecko skończyło pierwszy rok życia i rozpiera je energia? Jest ciekawe świata, wszędzie go pełno, stale jest w ruchu. Gdy już dobrze radzi sobie na dwóch nogach, przychodzi moment, by wprowadzić je do świata dwóch kółek. Wielozadaniowe jeździki Mini Micro Baby 3w1 przystosowują się do potrzeb dziecka i w bezpieczny sposób pomagają rozwijać jego motorykę, zmysł równowagi oraz eksplorować najbliższe otoczenie.

Mini Micro Baby Seat 3w1 Deluxe – hulajnoga, która wspomaga naukę chodzenia

Rynek dwukołowych pojazdów rośnie od lat, nadal jednak trudno o takie, które byłyby odpowiednie dla najmłodszych dzieci. Muszą być bezpieczne, nie obciążać dziecięcych stawów i kręgosłupa, wykonane z materiałów wolnych od toksyn, a przede wszystkim wspierać rozwój motoryczny dziecka. Te zadania spełnia Mini Micro Baby Seat 3W1 Deluxe. Ta wymyślona przez szwajcarska firmę Micro hulajnoga – jeździk dla dzieci od pierwszego roku życia rośnie wraz ze swoim użytkownikiem dostosowując się do jego potrzeb. Zgodnie z nazwą - 3w1 - hulajnoga ma trzy ustawienia. Dla najmłodszych dzieci montujemy wygodne siedzisko na jednej z dwóch wysokości, tak by całe stopy mogły swobodnie dotykać podłoża.

Kierownica, do której montowane jest siedzisko, ma okrągłe zakończenie, bardzo wygodne dla małych rączek. Drugi etap to demontaż siedziska, jazda na stojącą z kierownica z okrągłą końcówką. Na trzecim etapie Mini Micro Baby Seat 3w1 Deluxe staje się pełnoprawną hulajnogą poprzez zamianę kierownicy na regulowaną z rączką w kształcie litery T. Ta kierownica rośnie wraz z dzieckiem i służy do 5 - 6 roku życia.

Mini Micro Baby 3w1 Deluxe – do jazdy w domu i na świeżym powietrzu

Na samym początku hulajnogowej przygody, a więc na etapie nauki i oswajania się z pojazdem warto ćwiczyć w domu. Dziecko doskonale zna już to otoczenie, łatwiej więc skupi się na nabywaniu nowych umiejętności. Kółka w Mini Micro Baby 3w1 Deluxe wykonane są z poliuretanu (sztucznego kauczuku) wysokiej jakości oraz wyposażone w bardzo dobre łożyska. Jeżdżą cicho, nie zostawiają smug, a waga hulajnogi ok.3 kg sprawia, że sprzęt w domu nie sprawia żadnego problemu.

Jak tylko maluch poczuje się pewnie na hulajnodze, będzie można zabierać ją na spacery. Co za ulga dla rodziców– dziecko jedzie bez przeszkód z punktu A do B i nie zatrzymuje się przy każdym kwiatku czy kałuży. Oczywiście, zwłaszcza w przypadku najmłodszych, nasz zapalony sportowiec może dość szybko zmęczyć się jazdą ulubionym środkiem transportu. Mini Micro Baby 3w1 Deluxe jest na szczęście na tyle lekka, że można ją nosić w ręku albo zawiesić na ramie wózka. Można też rozważyć zakup modelu Mini Micro Baby 3w1 Deluxe Plus. Ma on drążek do pchania dla rodziców oraz podnóżek, gdzie zmęczone dziecko odstawia stopy. Niezależnie od modelu w Micro zalecamy używanie kasku przy każdej przejażdżce. Jako jeden z niewielu producentów oferujemy kaski w rozmiarach XS dla najmłodszych i najmniejszych dzieci.

Mini Micro Baby Seat 3w1 – pojazd, który rośnie razem z maluchem

Ponoć dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale zwróćmy uwagę, że kupując Mini Micro Baby 3w1 Deluxe inwestujemy w sprzęt, z którego Twoje dziecko może korzystać nawet przez pięć lat! Wymiana pojazdu za każdym razem, gdy dziecko urośnie o kolejne kilka centymetrów, nie jest konieczna, ponieważ dosłownie rośnie wraz z nim. Również zużycie części typu gumowe rączki, podest, kołka czy różne śrubki i sprężynki nie jest problemem, jako oficjalny dystrybutor Micro dysponujemy całym zestawem części zamiennych oraz serwisem.

Hulajnogi Mini Micro Baby – jeździki chwalone przez specjalistów

Hulajnogi Micro zostały zaprojektowane w Szwajcarii i są produkowane pod czujnym okiem szwajcarskich inżynierów, z materiałów dobranych tak, by gwarantować najwyższą jakość. To właśnie Micro stworzyło pierwsze hulajnogi trójkołowe z dwoma kołami z przodu i to Micro wymyśliło wielozadaniowe hulajnogi jak jeździki Mini Micro Baby. Inne firmy kopiują nasze pomysły, ale zasada pozostaje ta sama – dobry sprzęt dziecięcy to taki, który wspomaga prawidłowy rozwój swoich użytkowników. Pozytywne oceny specjalistów z różnych dziedzin: biomechaniki, dziecięcej koordynacji ruchowej, podologii oraz fizjoterapii, a przede wszystkim tysiące zadowolonych dzieci i zadowolonych rodziców są dla nas najlepszym dowodem na to, że inwestycja w badania i rozwój się opłaca. A sukces Mini Micro Baby 3w1 Deluxe utwierdza nas w przekonaniu, że zamiast kopiować czyjeś pomysły lepiej mieć własne.

W pełni bezpieczne jeździki Mini Micro Baby

Na koniec pochylimy się na moment nad kwestią, która jest priorytetem dla każdego rodzica. Mamy tu oczywiście na myśli bezpieczeństwo Twojego dziecka. Wszystkie modele oferowanych przez nas jeździków wyposażone są w trzy koła: dwa z przodu, jedno z tyłu. Taka konstrukcja wydaje się oczywista i aż trudno wyobrazić sobie, że została ona wymyślona przez Micro raptem 20 lat temu, około roku 2000. Dzięki takiej konstrukcji Mini Micro Baby 3w1 Deluxe, tak jak i inne hulajnogi trójkołowe, jest wyjątkowo stabilny. To zmniejsza ryzyko upadku nawet na wyboistej drodze. Fakt, że nasze pojazdy są lekkie ma z kolei znaczenie dla dziecięcych stawów i kręgosłupa, bo radykalnie zmniejsza się ryzyko przeciążeń. Jeździki są też pozbawione ostrych elementów, a każda z części składowych ma gładką powierzchnię gwarantująca 100 proc. bezpieczeństwo. No i ten wybór kolorów! Zaspokoi każdy gust, smak, a nawet kaprys.

Jaka hulajnoga dla dorosłych? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
22 sierpnia 2023

Jaka hulajnoga dla dorosłych? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dojeżdżania do pracy, na przystanek autobusowy czy przejażdżki w niedzielne popołudnie, hulajnoga to wygodny i niekłopotliwy sprzęt do poruszania się po mieście. Już nie kojarzy się wyłącznie z rozrywką dla dzieci, bo jej zalety: łatwość użytkowania, niewielkie rozmiary, możliwość składania, pozytywny wpływ na zdrowie i sylwetkę przekonują coraz więcej osób dorosłych. Czujesz, że Ty też potrzebujesz hulajnogi dla siebie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru hulajnogi dla dorosłych.

Ranking hulajnóg dla dzieci do 1200 zł
22 sierpnia 2023

Ranking hulajnóg dla dzieci do 1200 zł

Wszystkie hulajnogi Micro zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić dzieciom maksymalną radość z hulania oraz bezpieczeństwo. Jaką więc hulajnogę dla dziecka wybrać? Czym się kierować? Wszystkie modele są piękne i kolorowe, a różnią się szczegółami: możliwość składania, wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość, regulacja kierownicy itp. Dlatego przedstawiamy ranking hulajnóg do 1200 zł. Poznaj top 5 modeli marki Micro.

Jak zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą?
10 sierpnia 2023

Jak zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą?

Nie tylko elektryczne hulajnogi padają łupem złodziei. Solidne hulajnogi (a tylko takie znajdziesz w ofercie marki Micro) również często są przedmiotem kradzieży. Złodzieje sprzedają je np. w internetowych serwisach aukcyjnych. Udowodnienie, że to właśnie Twoja hulajnoga została bezprawnie wystawiona na sprzedaż często graniczy z cudem, chyba że podejmiesz wcześniej odpowiednie kroki, o których piszemy poniżej.