Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 12:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia.

Hulajnoga pod choinkę – oryginalny prezent nie tylko dla dzieci

Hulajnoga pod choinkę – oryginalny prezent nie tylko dla dzieci

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. A gdyby tak, zamiast kolejnej zabawki podarować dzieciom harmonijny rozwój i chwilę frajdy na świeżym powietrzu? Być może Twój mąż bardziej ucieszyłby się z okazji do rozruszania stawów po dniu spędzonym za biurkiem niż ze swetra? A może Twoja siostra potrzebuje pretekstu do aktywności na świeżym powietrzu bardziej niż karty podarunkowej do perfumerii? Hulajnoga to wspaniały prezent zarówno dla małych, jak i dużych! Sprawdź, jakie modele najlepiej sprawdzą się w roli podarunku dla dzieci w różnym wieku i dorosłych.

Hulajnogi na Gwiazdkę dla najmłodszych

Maluch, który całkiem dobrze radzi sobie z chodzeniem, może już próbować swoich sił na hulajnodze. Dzieciom powyżej 1. roku życia polecamy podarować hulajnogę-jeździk Mini Micro 3w1 Deluxe Plus. Model ten ma siedzisko dla dziecka i długi drążek do używania przez rodzica. Pomaga maluchowi w utrzymaniu równowagi na hulajnodze, kiedy dopiero uczy się jeździć na nowym sprzęcie. Kiedy nie będzie już potrzebny, można go łatwo odczepić. Siedzisko z kolei zamienia klasyczną hulajnogę w wygodny jeździk. Ma ono taką szerokość, by nóżki Twojej pociechy układały się prawidłowo. Dziecko, jeśli jest zmęczone, może je też odstawić na łatwy do zamontowania podest, a rodzic może wygodnie pchać sprzęt z siedzącym maluchem. Jeździk to wygodna opcja na długie spacery, jeśli dziecko nie jest jeszcze gotowe na pokonywanie dłuższych dystansów.

Kiedy Twój maluch wyrośnie już z jeździka (co pewnie nastąpi, zanim się obejrzysz) możesz zdemontować siedzisko i zaproponować dziecku hulajnogę. Hulajnogi Micro mają regulowaną wysokość uchwytu, dzięki czemu rosną razem z dziećmi. Model Mini Micro 3w1 jest przystosowany dla dzieci do 5 roku życia. Dzięki temu, prezentem takim jak Mini Micro 3w1 Deluxe Plus podarowanym przez Ciebie maluch będzie cieszył się przez kilka lat!

Jeśli wolisz podarować maluchowi hulajnogę bez jeździka, polecamy trójkołowy model Mini Micro Deluxe. Dwa kółka z przodu i jedno z tyłu sprawiają, że dziecko czuje się na hulajnodze pewniej i łatwiej mu utrzymać równowagę niż na modelu dwukołowym. Pamiętaj, że dziecko wieku 1,5 rok do 3 lat dopiero uczy się swojego ciała i balansowania nim, dlatego wybierz mu sprzęt, który w bezpieczny sposób pozwoli mu ćwiczyć koordynację ruchową. Poznaj naszą świąteczną ofertę na hulajnogi także na YouTube: https://www.youtube.com/@MicroPolska

Hulajnogi dla dzieci w wieku od 6 lat i nastolatków

Starsze dziecko będzie zadowolone z hulajnogi dwukołowej. Na szczególną uwagę zasługują hulajnogi ze świecącymi kołami, np. Micro Sprite LED – z pewnością zrobią duże wrażenie na dziecku i wszystkich jego kolegach i koleżankach z podwórka. Co najlepsze, świecące koła nie są zasilane na baterie, które trzeba byłoby co jakiś czas wymieniać. Świecą dzięki wbudowanym diodom LED, które działają na zasadzie dynamo – będą świecić tak długo, jak długo Twoje dziecko będzie jeździć na hulajnodze. Co więcej, świecące koła hulajnogi nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale również poprawiają bezpieczeństwo Twojego dziecka. Będzie ono lepiej widoczne na drodze w pochmurny lub mglisty dzień.

A może Twoje chciałoby mieć hulajnogę, by chodzić z nią do skateparku? W takim razie podaruj mu hulajnogę wyczynową Micro Trixx! To hulajnoga wyczynowa dla poczatkujących, dzięki niej ćwiczenie pierwszych trików i akrobacji będzie łatwe i przyjemnie. Rama z aluminium sprawia, że hulajnoga jest lekka (waży zaledwie 3,7 kg), a to ważne w sprzęcie wyczynowym. Ponadto hulajnoga Micro Trixx jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Nie musisz się więc obawiać, że trzeba będzie ją wymienić na nowy model po bliższym kontakcie z twardą nawierzchnią. Oczywiście model wyczynowy może być używany również jako klasyczna hulajnoga do jazdy po parku czy dojeżdżania do szkoły. Nie zapomnij wyposażyć swojego dziecka, które pasjonuje się wyczynową jazdą na hulajnodze, w solidny kask.

Hulajnogi dla dorosłych – zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem

Klasyczna hulajnoga to również wspaniały pomysł na prezent dla osoby dorosłej. We współczesnym świecie wielu z nas długie godziny spędza za biurkiem i za kierownicą auta, a po męczącym dniu trudno zmobilizować się do pójścia na siłownię czy uprawiania sportu. Jeśli brak ruchu to problem bliskiej Ci osoby, podaruj jej pod choinkę hulajnogę w wersji dla dorosłych, np. Micro BMW. Hulajnogi dla dorosłych wyróżniają się elegancką, stonowaną kolorystyką, a ponadto jazda na nich jest bardzo przyjemna. Nic więc dziwnego, że na naszych chodnikach widać coraz więcej amatorów hulania w każdym wieku.

Hulajnoga to świetny środek transportu na krótszych dystansach. Pozwala szybko i przyjemnie pokonać drogę na pocztę, do sklepu po drobne zakupy czy na przystanek autobusowy (hulajnoga składa się do niewielkich rozmiarów, nie ma problemu, by wsiąść z nią do autobusu czy pociągu i udać się w dalszą drogę do biura). Przy tym zapewni okazję do tego, by trochę się rozruszać. Taka aktywność „przy okazji” to świetna opcja zwłaszcza dla osób, które nie uprawiają żadnych sportów.

Hulajnoga to świetny prezent pod choinkę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapewni dawkę ruchu na świeżym powietrzu i mnóstwo radosnych chwil. Wybierając solidny model z regulacją kierownicy, obdarzasz bliską Ci osobę prezentem, który posłuży jej przez wiele lat.

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?
26 lutego 2024

Jaka hulajnoga dla osób mieszkających w bloku?

Hulajnoga to wymarzony środek transportu do jazdy po mieście dla każdego. Uwielbiana przez dzieci jako najprostsza i najłatwiejsza w użyciu zabawka ruchowa i świetny sposób np. na dojazdy do szkoły. Dorośli korzystając z hulajnogi zapewniają sobie codzienną dawkę ruchu i aktywności fizycznej.

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?
26 lutego 2024

Hulajnogą czy rowerem? Kiedy hulajnoga sprawdzi się lepiej?

Hulajnoga czy rower? Każdy kto próbował tych środków transportu nie ma wątpliwości. Oba zapewniają przyjemny i przyjazny dla środowiska sposób na mobilności. A który jest bardziej efektywny? W tym artykule bierzemy pod lupę zalety i przewagi hulajnogi nad rowerem w takich aspektach jak komfort i wygoda, bezpieczeństwo i praktyczność.

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.
14 lutego 2024

Hulajnoga elektryczna? Dziękuję, pojeżdżę na zwykłej. Korzyści dla zdrowia, samopoczucia i oszczędności.

Światowe prognozy przewidują, że do roku 2050 liczba ludności na świecie wzrośnie do 9,8 miliarda. Z tego 68 proc, czyli 6,7 miliarda żyć będzie w miastach. Staną się one za ciasne dla prywatnych samochodów, a na znaczeniu zyskiwać będzie mikro mobilność – wszelkie pomysły na bardziej sprawne i ekologiczne poruszanie się po mieście.