Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 11:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia (prócz świąt).

Wyjątkowy sklep

Więcej niż hulajnogi

Wyjątkowy sklep z hulajnogami

W sklepie internetowym hulajnogimicro.pl oferujemy hulajnogi dla dzieci, hulajnogi dla maluchów od 1 roku życia, hulajnogi dla dorosłych i młodzieży, hulajnogi elektryczne dla dzieci i hulajnogi elektryczne dla dorosłych, a także hulajnogi wyczynowe i rowerki biegowe. Nasze trzykołowe hulajnogi dla dzieci, dwukołowe hulajnogi dla dzieci, dwukołowe i trzykołowe hulajnogi dla dorosłych zostały zaprojektowane, by spełniać najwyższe wymagania aktywnych dzieci i dorosłych. To szwajcarska firma Micro, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce wynalazła na nowo hulajnogi, proponując w 1999 roku pierwszą dwukołową składaną hulajnogę aluminiową. Dziś oferujemy kilkadziesiąt produktów, a innowacja to nasze drugie imię

Więcej niż hulajnogi

Oprócz sprzętu najwyższej jakości dla każdego oferujemy akcesoria do hulajnóg i rowerów. Zapraszamy po szeroki wybór kasków dla dzieci w rozmiarach od XS do M oraz dodatków również dbających o bezpieczeństwo najmłodszych, takich jak dzwonki czy różne rodzaje światełek oraz zestawów ochraniaczy na łokcie i kolana w różnych kolorach i wzorach. Zachęcamy do spaceru po naszym sklepie między wirtualnymi półkami z hulajnogami elektrycznymi, hulajnogami wyczynowymi, rowerkami, hulajnogami dla dzieci i młodzieży doskonałymi na prezent. Taki podarunek znakomicie zmotywuje do ruchu i aktywności fizycznej, a także sprawdzi się na dojazdy do szkoły, pracy czy na uczelnię. Nasz zespól obsługi klienta oraz serwis są do Państwa dyspozycji w przypadku pytań, wątpliwości czy jakichkolwiek problemów. Pomożemy wybrać najlepszą hulajnogę dla dziecka albo dla Państwa, podpowiemy jakie akcesoria najlepiej do niej pasują, a także naprawimy, dokręcimy, wymienimy części, jeśli będzie taka potrzeba.

Micro to:

Najbardziej innowacyjne hulajnogi

W Micro stworzyliśmy pierwsze składane hulajnogi aluminiowe, wymyśliliśmy też Mini Micro hulajnogę trzykołową dla dzieci z dwoma kołami z przodu i jej starszą siostrę Maxi Micro oraz hulajnogi Mini 3w1, które rosną wraz z dzieckiem.

Obsesja jakości

Nasze hulajnogi zostały zaprojektowane ze szwajcarską precyzją, by wytrzymać największe przygody. Są pomyślane tak, by jazda na hulajnodze sprawiała przyjemność każdemu niezależenie od wieku. Dbamy też o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Przyjazne dla środowiska

Hulajnogi mają ekologię w swoim DNA. Są stworzone do tego, by pomóc uczynić nasze miasta bardziej zielonymi, wolnymi od smogu i zanieczyszczeń. W 2021 r. wraz z linią Eco Micro rozpoczęło nowy jeszcze bardziej przyjazny środowisku trend.

Stworzone na lata

Raz kupiona hulajnoga Micro posłuży nam przez wiele lat. Dzięki dostępności praktycznie wszystkich części zamiennych, nawet mocno zużyty sprzęt można odnowić. Nasze hulajnogi są gotowe na największe nawet harce, bo zawsze mogą dostać nowe życie w postaci nowej śrubki, widelca czy hamulca.