Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 11:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia (prócz świąt).

Serwis i części

Wszystko czego potrzebujesz

Części zamienne do hulajnogi – sprzęt zawsze jak nowy

Misja i zobowiązanie Micro- zapewnić części zamienne do każdego modelu hulajnogi. Po to by przygoda z hulajnogami Micro nie miała końca. W sklepie hulajnogimicro.pl od ręki można: kierownice, hamulce, podesty, gumowe nakładki na rączki, koła przednie i tylne, łożyska, świetlne nakładki na kółka oraz zapięcie. Wszystkie części są oryginalne, specjalnie zaprojektowane oraz wyprodukowane tak, aby zapewnić trwałość oraz bezpieczeństwo. Nie ma tu też ograniczeń co do wymiany – gdy po jakimś czasie kolor hulajnogi opatrzy się lub wyblaknie możesz łatwo i bezproblemowo wymienić podest i nakładki na rączki na inny i stworzyć swoja hulajnogę na nowo. Zapoznaj się z naszą ofertą części zamiennych do hulajnogi i zostań projektantem swojej wyjątkowej hulajnogi!

Wymień zepsute bądź zużyte elementy – oferta części do hulajnogi Micro

Szukasz sprzętu z elementami, które w razie zużycia bądź zepsucia można łatwo wymienić? Chcesz żeby nie wiązało się to z dużymi kosztami, tak aby bardziej opłacała się naprawa Twojej ulubionej hulajnogi niż zakup nowej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! W naszym sklepie mamy lub możemy sprowadzić części do każdej hulajnogi Micro. Choć nasz sprzęt jest wysokiej jakości, wykonany z najlepszych na rynku materiałów, to jego elementy po pewnym czasie wymagają jednak wymiany lub naprawy. Co ważne hulajnogi Micro są tak skonstruowane, że nie potrzeba ani specjalnego sprzętu, ani kosmicznej wiedzy, żeby samemu je serwisować. Aby Twoja hulajnoga zyskała atrakcyjny i oryginalny wygląd, a także była komfortowa i praktyczna w użytkowaniu warto wyposażyć ją także w pomysłowe gadżety – torby, pokrowiec na kierownicę, dzwonki czy oświetlenie. Koniecznie zobacz naszą ofertę!

Serwisowe części zamienne do hulajnogi

Każdy oferowany przez nas model zbudowany jest z wymiennych części i elementów. Na stronie sklepu hulajnogimicro.pl dostępny jest katalog w formacie PDF, w którym znajdują się opisane i ponumerowane serwisowe części zamienne, tak aby naprawa była bezproblemowa, szybka, a Twój sprzęt szybko wrócił do Ciebie – w końcu dzień bez hulajnogi, to dzień stracony! Śrubki, widelce, elementy składania, sprężynki i przyciski, znajdź w pliku PDf numer potrzebnej Ci części, zawiadom nas, a my szybko Ci ją wyślemy. Odwiedź nasz sklep i postaw na solidny oraz trwały sprzęt! Potrzebujesz do swojej hulajnogi łożyska lub śruby?

Więcej tego typu części zamiennych znajdziesz w pliku PDF poniżej.

Serwisowe części zamienne.pdf