Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 12:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia.
 • Nowy

Micro Sprite Eco LED

Nasz bestsellerowa hulajnoga w wersji Eco, teraz z większymi świecącymi kołami
SKU
SA0250
 • Składana, regulowana, z kołami LED o średnicy 120 mm i do tego Eco
 • Nakładki na rączki wykonane z wytrzymałego i miękkiego korka przyjaznego dla środowiska
 • Aluminiowy podest i kierownica pomalaowana ekofarbą na bazie wody, inne części wykonane z plastiku pochodzacegoo z recyklingu
 • Nasz super ekologiczny produkt, byśmy razem dbali o zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo naszej Planety

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

649,00zł

Opis

Hulajnoga dla pięciolatka.

Nasza najczęściej wybierana hulajnoga dla chłopców i dziewczynek od lat 5 do 9 a nawet nieco starszych, Micro Sprite LED teraz w wydaniu przyjaznym dla środowiska. Sprytnie łączy przyjazne dla środowiska materiały, takie jak korek, rPET (czyli plastik pochodzący z recyklingu) i ekofarbę na bazie wody, by stać się dzięki czemu mali łowcy przygód zyskują bardziej ekologiczny sposób przemieszczania się. Ta hulajnoga, dostępna wyłącznie w ofercie Micro, jest składanym, regulowanym, dwukołowym cudem dla miłośników hulajnogi w wieku 5-12 lat.

Eko hit - korkowe nakładki na rączki kierownicy.

Szwajcarscy projektanci Micro szukali ekologicznej alternatywy dla piankowych nakładek na rączki hulajnogi. Rozwiązaniem okazał się korek, który jest przyjazny dla naszej planety i dla użytkowników hulajnogi. Miękki, ale wytrzymały i nadający hulajnodze elegancki wygląd. Długowieczny, ale nieszkodliwy dla planety. Zapewnia wygodną, kontrolowaną jazdę. Bardziej ekologiczny sposób poruszania się Ochrona środowiska to wyzwanie naszych czasów, we wszystkim, co robimy, musimy stawiać na bardziej ekologiczne podejście. Hulajnogi ze swej natury są przyjazne środowisku, ale mogą być jeszcze lepsze, W Micro Sprite Eco LED aluminiowe części pomalowaliśmy ekofarbą na bazie wody, a części plastikowe zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu zużytego sprzętu służącego do rybołówstwa, który inaczej dryfowałby i zanieczyszczał oceany. Jak każda hulajnoga Micro, również Sprite Eco ma swój zestaw części zamiennych, dzięki czemu zawsze można ją naprawić lub odnowić. By służyła nam przez lata, by można ją było przekazać kolejnym dzieciom. Hulajnoga dla pokoleń poszukiwaczy przygód.

Prowadzi się jak rower.

Hulajnogi Sprite to idealne wprowadzenie do życia na dwóch kółkach. Dzięki responsywnemu 360-stopniowemu układowi kierowniczemu, który jak rowerze zapewnia łatwy, naturalny ruch, a dodatkowo pomaga dzieciom budować koordynację, ćwiczyć równowagę i doskonalić umiejętności motoryczne Odporna na zarysowania, teleskopowa kierownica rośnie wraz z dzieckiem. Można ją regulować do 152 cm wysokości użytkownika, dzięki czemu dostosowuje się do potrzeb dziecka. Micro Sprite to hulajnoga przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, idealna na dojazdy do przedszkola czy szkoły, do ćwiczenia się w samodzielności i poczuciu sprawczości.

Lekkość i łatwość.

Zaprojektowany ze szwajcarską precyzją - inteligentna inżynieria i zaawansowane materiały zapewniają Micro Sprite lekkość i zwinność. Niska waga, proste składanie i poręczna nóżka zapewniają maksymalną wygodę - zarówno podczas przenoszenia, przechowywania, jak i przy parkowaniu i odstawianiu na chwilę. Przyczepny podest jest wystarczająco duży, aby zapewnić komfort i stabilność, a jednocześnie wystarczająco mały, aby łatwo było nim manewrować. Nie ma potrzeby umieszczania dwóch stóp na hulajnodze, jedna noga zawsze powinna być gotowa do utrzymywaniu pojazdu w odpowiedniej prędkości. Dzięki prostemu składaniu jednym kliknięciem jednym przyciskiem i możliwości odstawiania hulajnogi opartej o zintegrowaną nóżkę nie ma takiego miejsca, gdzie nie można by przyjechać na Micro Sprite. Długi hamulec ma chropowatą powierzchnię, która zapewnia dodatkową przyczepność stopy podczas naciskania w celu jego aktywacji. Niezwykle lekka hulajnoga Micro Sprite to doskonała zachęta do ruchu i aktywności fizycznej, a Micro Sprite Eco LED dodatkowo pomaga dzieciom lekko stąpać po ich planecie.


Opis techniczny

 • Ogólne
  Kolor ECO zielony
  Przeznaczenie Jazda po mieście, dojazdy na krótkie dystanse, Sport, zabawa i czas wolny, Droga do szkoły czy przedszkola
  Wiek dzieci od 6 do 9 lat
  Waga 2.90 kg
  Maksymalne obciążenie 100 kg
  Height 660-950 mm
  Width 105 mm
  Length 340 mm
 • Kierownica
  Wysokość rączki 660-950 mm
  Składana kierownica Tak
  Regulowana wysokość kierownicy Tak
 • Koła
  Rozmiar kół 120 mm, 120 mm
  Materiał z jakiego są wykonane PU (poliuretan, sztuczny kauczuk)
 • Podest
  Szerokość 105 mm
  Długość 340 mm
  Materiał z jakiego jest wykonany Aluminium
 • Dodatki
  Błotnik Tak
  Nóżka do odstawiania Tak
  Uchwyt na pasek Nie

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz opinię o produkcie: Micro Sprite Eco LED

Opinie są wystawiane jedynie przez klientów, którzy zakupili ten produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Politykę prywatności i Warunki usług Google

* Pola obowiązkowe