hulajnoga dwukołowa

Najpopularniejsze hulajnogi dwukołowe dla dzieci. Od lekkich i zwinnych dwukołówek po hulajnogi na dużych kołach zaprojektowane specjalnie z myślą o małych użytkownikach.
3 produkty
  • Zintegrowane przednie światło z dwoma trybami pracy dla lepszej widoczności i bezpieczeństwa
  • Szeroka rowerowa kierownica pozwalająca na skręty bez poczucia utraty równowagi
  • Regulowana wysokość kierownicy dostosowuje się do wzrostu użtkownika, nawet do 16. roku życia
  • Składana, łatwa doprzechowywania i przewożenia 
  Kolor
  As low as 649,00zł
  • Lekka aluminiowa rama zapewnia dziecku pełną kontrolę nad jazdą
  • Składaj jednym przyciskiem! Hulajnoga łatwa do składania, noszenia i przechowywania
  • Regulowana kierownica, która rośnie razem z dzieckiem od 5 do 12 lat
  • Najlepiej sprzedająca się hulajnoga dwukołowa na lata zabawy i kilometry uśmiechu
  Kolor
  As low as 549,00zł
  • Świecące przednie i tylne koła LED, działają bez baterii i włącznika
  • Lekka jak piórko aluminiowa rama zapewnia pełną kontrolę nad jazdą
  • Składana jednym przyciskiem, łatwa do noszenia i przechowywania
  • Regulowana kierownica, która rośnie razem z dzieckiem od 5 do 12 lat
  Kolor
  As low as 599,00zł

Tradycyjne i najlepsze hulajnogi dwukołowe

Hulajnogi dwukołowe Micro w sklepie internetowym hulajnogimicro.pl to kilkanaście modeli dla każdej grupy wiekowej od dzieci do dorosłych. Jako eksperci od hulajnóg proponujemy sprzęt wykonany ze szwajcarską precyzją, z materiałów wysokiej jakości, z pomysłowymi udogodnieniami i o nowoczesnym wzornictwie. Hulajnogę na dwóch kółkach od Micro dobiera się nie tylko do wagi i wzrostu użytkownika, ale przede wszystkim do potrzeb i stylu życia. W sklepie hulajnogimicro.pl dostępne są dwukołowe hulajnogi miejskie na dużych kołach, hulajnogi na kołach pompowanych, z zawieszeniem lub z resorującym podestem. Mamy szeroką gamę produktów dla dzieci od prostych, lekkich dwukołowych hulajnóg na pierwszą przygodę z hulajnogą, hulajnogi na średnich kołach pozwalające pogodzić wygodę i bezpieczeństwo, ale też hulajnogi na dużych kołach zaprojektowane specjalnie dla małych użytkowników. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu hulajnogimicro.pl gdzie można znaleźć najlepsze hulajnogi na dwóch kółkach.

Hulajnogi dwukołowe dla dzieci, na co zwrócić uwagę?

Hulajnoga dwukołowa to sprzęt, który od lat nie wychodzi z mody i staje się coraz popularniejszy. Kiedy najlepiej sprezentować dziecku hulajnogę na dwóch kołach? Zazwyczaj około 5 roku życia dzieci maja już na tyle rozwinięty zmysł równowagi, by bez trudu zacząć jeździć na hulajnodze dwukołowej. Regulowana wysokość rączki pozwala dopasować sprzęt i dla mniejszych i dla większych dzieciaków. Waga użytkownika ma mniejsze znaczenie, bo wszystkie hulajnogi dwukołowe mają udźwig do 100 kg. Natomiast trzeba zwracać uwagę na wagę sprzętu. Podstawowa zasada jest taka: im mniejsze dziecko, tym lżejsza hulajnoga. Kręgosłup i stawy w okresie wzrostu są wrażliwe na przeciążenia i trzeba o tym pamiętać, wybierając hulajnogi dwukołowe dla dzieci. Duże koła są potrzebne, gdy wiemy, że hulajnoga będzie używana regularnie do pokonywania długich dystansów. Jeśli ma służyć do jazdy rekreacyjnej czy na spacery lepsza wystarczająca będzie lżejsza z małymi kołami. W ofercie sklepu internetowego hulajnogimicro.pl można też znaleźć hulajnogi wyczynowe do robienia trików i skoków w skate parku oraz hulajnogi elektryczne zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Zapraszamy!

Hulajnogi na dwóch kołach ze sklepu hulajnogimicro.pl

Hulajnogi 2 kołowe to nie tylko sprzęt dla dzieci. Dziś hulajnoga to naturalny miejski środek transportu służący do dojazdów do szkoły, na uczelnię czy do pracy, ale też do rekreacyjnych wypraw całą rodziną. Lekkie, składane hulajnogi dwukołowe są zawsze pod ręką gotowe do jazdy. W naszym sklepie hulajngimicro.pl oficjalnego dystrybutora szwajcarskiej firmy Micro specjalisty od hulajnóg oferujemy modele gotowe spełnić każdą potrzebę użytkownika. Styl, komfort i funkcjonalność to cechy wspólne. Różne rodzaje hamulców, wyposażenie w światła, resorujące podesty, zawieszenie zwiększające komfort jazdy, klasyczna hulajnogowa kierownica w kształcie litery T lub kierownica rowerowa, to znaki szczególne wyróżniające dany model hulajnogi. Micro to najbardziej wyrafinowane hulajnogi na rynku. Produkty premium dla najbardziej wymagających klientów. Regulowane, składane, lekkie do noszenia jazda na hulajnogach Micro jest łatwa i ekscytująca. Zapraszamy!