Super szybka dostawa! Wysyłamy w 24 godz. Zamów do 11:00 a hulajnogę otrzymasz następnego dnia (prócz świąt).

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można odebrać towar w waszym biurze na Wiśniowej?

Nie. Zamówiony towar dostarczamy tylko i wyłącznie przesyłką kurierską, na Wiśniowej mamy biuro, a nie sklep stacjonarny.

2. Czy za przesyłkę pobraniową jest pobierana dodatkowa opłata?

Nie, za pobranie nie ponosi się dodatkowych opłat. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300zł są realizowane przesyłką kurierską gratis!

3. Czy mogę złożyć zamówienie przez telefon?

Wolimy zamówienia składane przez internet, unikniemy w ten sposób nieporozumień, które mogą powstać podczas rozmowy telefonicznej.

4. W jakich godzinach będzie u mnie kurier?

Kurierzy dostarczaja przesyłki w dni robocze w godzinach 8-18 lub 8-16. Nie mamy możliwości ustalenia dokładnej godziny, jednak zazwyczej dostaną Państwo sms z informacją i numerem telefonu do kuriera.

5. Na stronie nie ma koloru na jakim mi zależy, czy możecie mi ją sprowadzić?

Niestety, nie mamy mozliwości sprowadzić towaru w szybkim czasie. Prosimy o kontakt telefoniczny, wówczas na pewno poinformujemy o planowanym terminie dostawy.

6. Czy planujecie wyprzedaż?

Co pewien czas robimy wyprzedaż lub promocje na wybrane produkty. Informacja pojawia się na głównej stronie, w koszyku i na stronach promocyjnych hulajnóg.

7. Czy mogę dostać kod rabatowy?

Kod rabatowy dostępny jest podczas promocji.

8. Co to jest Mini Micro?

To zaprojektowana w Szwajcarii hulajnoga dla dzieci od 2, 3 do ok. 6 lat. Dzięki dwóm kółkom z przodu jest stabilna, bezpieczna. Mini Micro zapoczątkowała światowy trend tworzenia dla dzieci sprzętu takiej samej jakości, jak dla dorosłych. Dziecko to klient równie wymagający, który chce mieć sprzęt profesjonalny, ale dostosowany do swoich rozmiarów i możliwości.

9. Dlaczego Mini Micro kosztuje więcej niż inne hulajnogi dla dzieci?

To cena za jakość. Mini Micro wykonana jest z takich samych materiałów jak produkty dla dorosłych. Hulajnoga ma unikalny, opatentowany mechanizm skręcania: dziecko balansuje ciałem, a pojazd sam skręca, co daje wrażenie serfowania po chodniku. Mini Micro waży tylko 1,95 kg, to także zasługa wysokiej klasy materiałów.

10. Z czego wykonano Mini Micro?

Rączka jest aluminiowa, nakładki z bardzo dobrej jakościowo nietoksycznej gumy. Deska jest z plastiku, wzmocnionego włóknem szklanym, ma zaokrąglone boki, dla bezpieczeństwa. Kółka wykonano z poliuretanu wysokiej gęstości, są trwałe i ciche. W kółkach zastosowano wytrzymałe łożyska kulkowe, warto je regularnie smarować, to przedłuża ich żywotność. Do hulajnogi pasują tylko oryginalne części zamienne, które są dostępne w ramach gwarancji gratis.

11. Dlaczego mam kupić dziecku taką hulajnogę?

Na Mini Micro dziecko ćwiczy zmysł równowagi, kiedy balansuje ciałem, by sterować hulajnogą. Uczy się koordynować części ciała: nogą się odpycha, rękami trzyma, a jednocześnie musi patrzeć przed siebie, by jechać bezpiecznie. To również nauka odpowiedzialności. Trzylatek na Mini Micro staje się też niezależny, jedzie sam, nikt go nie popycha ani nie ciągnie.

12. Moje dziecko ma dopiero rok, czy musi jeszcze poczekać na swoją Mini Micro?

Wcale nie. Mini Micro Baby 3 w 1 to Mini Micro, która rośnie wraz z dzieckiem. Maluchowi instalujemy małą kierownice i siedzonko, później siedzonko zdejmujemy i dziecko jeździ z małą kierownicą, a gdy jeszcze urośnie zakładamy zwykłą kierownicę od Mini Micro.

13. Moje dziecko ma trzy lata, czy opłaca się kupić mu Mini Micro?

Mini Micro stworzono z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Ma tę wielką zaletę, że jest niezwykle lekka. Dzięki temu nie obciążą stawów i kręgosłupa małego człowieka. Ma przyjazne rozmiary, a podest jest zawieszony nisko nas ziemią, żeby ułatwić sterowanie.

14. Czy wysokość rączki można regulować?

Tak, we wszystkich hulajnogach w obecnie produkowanej wersji Deluxe rączka jest regulowana na wysokości 49-67 cm.

Wyjątkiem jest Mini Micro Candy - jest to starsza siostra Mini Micro Deluxi i w niej rączka postaje bez regulacji.

15. Do jakiej wagi dziecko może korzystać z Mini Micro?

Oficjalna nośność hulajnogi to 20 kg. Wynika to z przepisów certyfikacyjnych Unii Europejskiej, które narzucają ustalanie dopuszczalnej wagi użytkownika jako 1/5 siły nacisku, jaką produkt jest w stanie wytrzymać bez odkształcenia. W przypadku Mini Micro jest to 100 kg, a więc zgodnie z przepisami oficjalna nośność hulajnogi to 20 kg. Zaleca się, żeby hulajnogę używały dzieci do 110 cm wzrostu.

16. Czy na hulajnogę jest gwarancja?

Tak są dwa lata gwarancji, w tym czasie części zamienne są dostępne gratis.

17. Moje dziecko wyrasta już Mini Micro, czy mogę zaproponować mu coś równie fajnego?

Dla większych dzieci proponujemy hulajnogę Maxi Micro, „większą siostrę” Mini, z nośnością do 50 kg i regulowaną wysokością kierownicy. Tam, gdzie kończy się Mini, zaczyna się Maxi.